ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTI İLE SATIN ALMA KOŞULLARI

 • Maximum'a özel +2 veya +4 taksit!
  1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında 200 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlerde +2 taksit, 3-5 arası taksitli işlemlerde +4 avantajı sağlanacaktır. Elektronik eşya satışlarında taksit sayısı 4 ile sınırlıdır. Cep telefonlarındaki taksit yasağı sebebiyle taksitli işlemlere kapalıdır. Maximiles, MercedesCard ve Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Şirket Kredi Kartları, Vadematik kartlar, Aidatsız Maximum Kartlar, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar ve Aidatsız İşte Üniversiteli Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Axess' özel +2 veya +4 taksit!
  1-31 Ekim 2021 döneminde Axess üye işyerlerinde Beyaz eşya, Küçük Ev Aleti ve Bilgisayar ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında en fazla 9 taksit, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay olarak uygulanır. Kampanya kapsamında +2 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 2 taksitli işlemlerde, +4 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 3-5 taksitli işlemlerde geçerlidir. Artı taksit uygulaması ile taksit sayısı azami 9 taksittir. Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 3,2 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Halkbank Paraf 'a özel +2 taksit!
  1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Beyaz Eşya ve Elektronik sektöründeki Paraf üye işyerlerinden yapılan 100 TL ve 50.000 TL arası işlemlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyası ile; 4 ve 6 taksit hariç 2 ila 7 taksit aralığında seçilen tüm taksitli işlemlere +2 taksit seçenekleri sunulacaktır. Kampanya kapsamında telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanamayacak, Elektronik eşya alımlarında ve fiyatı 5,000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 4 ay, fiyatı 5,000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır. Kampanya artı taksit eklenmiş olarak taksit sınırı olmayan diğer ürünlerde 9 taksit ile sınırlıdır. Parafly, Sanal, Business, Paraf Esnaf ve Paraf Kobi kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Ziraat Bankası Bankkart Combo’ya özel +3 taksit!
  1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Ziraat Bankası Bankkart üye işyerlerinden yapılan 300 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyası ile beyaz eşya sektöründeki üye işyerlerinde; 300 TL ve üzeri 2-6 taksitli işlemlere +3 taksit seçeneği sunulacaktır. Kampanya telekomünikasyon ve elektronik eşya alışverişleri için geçerli olmayıp, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanamayacak, elektronik eşya alımlarında (5000 TL’ye kadar televizyon alımları hariç) sadece 4 taksit uygulanabilecektir. 5000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9’a varan taksit uygulanabilecektir. Tabletler için “+taksit” uygulanmış nihai taksit sayısı 6 taksit olarak uygulanacaktır. Kampanyaya Bireysel ve Ticari kartlar ile sanal ve fiziki POS’lardan yapılan işlemler dahildir.
 • World’e özel +4 taksit!
  1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında World kredi kartları ile yapılacak 3-4-5 taksitli alışverişlerde artı 4 taksit imkanı sunulacaktır. Telekomünikasyon alışverişlerinde yasal mevzuat gereği taksit uygulanmamaktadır, Ticari Kartlar kampanyaya dahildir. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 9 ile sınırlıdır.
 • CardFinans’a özel +2 taksit!
  1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ile yapılacak 2-5 arası taksitli alışverişlerde +4 taksit imkanı sunulacaktır. +4 taksit kampanyası QNB Finansbank POS’larından yapılan 100 TL-75.000 TL arası alışverişlerde geçerlidir. Artı Paket harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler + taksit kampanyalarına dahil değildir. CardFinans Ticari kredi kartlarında 100 TL-100.000 TL arası 2-14 taksitli işlemlerde +4 taksit kampanyası geçerlidir.
 • Tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 1 Ekim 2021 tarihinden itibaren geçerlidir. Ürünlerimiz yetkili satıcılardan teslim edilir. Regal, fonksiyonel özellikleri aynı olmak kaydıyla, talep edilen ürünle ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa muadili bir ürün verme veya ürünlerin renk ve görünümlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Talep edilen ürün ile ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa, fonksiyonel özellikleri aynı kalmak kaydıyla muadili bir ürün Regal yetkili satıcıları tarafından teslim edilecektir. Bu kampanya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca 13 Haziran 2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Kampanyalı Satışlara İlişkin Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a uygundur. Fiyatlar TL (Türk Lirası)’dır. Fiyatlara KDV ve bandrol dahildir. KDV, bandrol veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlarımız tavsiye edilen fiyatlardır. Belirtilen kampanya bitiş tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkımız mahfuzdur. Olabilecek baskı ve yazım hataları bağlayıcı değildir

Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri:

Regal Mağazalarında Garanti Bankası (Bonus), İşbankası (Maximum), Akbank (Axess), Yapı Kredi Bankası (Worldcard), Finans Bank (CardFinans), HSBC (Advantage), Halkbanksı (Paraf) Kredi Kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Regal Mağazalarındaki Kredi Kartı kampanyalarımızın tüm detaylarına aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz kartınızın kampanyalarımız dahilinde olup olmadığını açıklamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.
Kredi Kartı Kampanya detayları için tıklayınız
.