ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTI İLE SATIN ALMA KOŞULLARI

 • Maximum'a özel +4 taksit!

  1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri 3 ve 4 taksitli işlemlerde ilave 3 taksit imkanı, 5 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit imkanı sağlanacaktır. Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard ve ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ticari Kredi Kartları, Maximum Aidatsız Kredi Kartı, Aidatsız İş'te Üniversiteli kredi kartı, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, MaxiPuan kullanılarak ve Maximum Fırsat ile yapılan işlemler dahil değildir.Ticari kartlar için geçerli azami taksit sayısı 12 taksit olarak sınırlandırılmıştır. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Axess' özel +6 taksit!

  1-30 Eylül 2023 döneminde Axess üye işyerlerinde “2 taksitte +2 taksit, 3 taksitte +6 taksit, 4-5 taksitli işlemlerde ise +4 taksit uygulanacaktır. Kampanyada +2 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 2 taksitli işlemlerde, + 6 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 3 taksitli işlemlerde, +4 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 4-5 taksitli işlemlerde geçerlidir. Artı taksit uygulaması ile yapılacak taksit sayısı azami 9 taksittir. Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Yasal kobi segmentine giren ticari kartlar artı taksit kampanyasına dahil değildir ve yalnızca tek çekim işlem yapılabilecektir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir. Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Paraf’a özel +2 taksit!

  1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bireysel kredi kartları ile Beyaz Eşya sektöründeki Paraf üye işyerlerinden yapılan 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Beyaz eşya ve elektronik sektöründeki işyerlerinde artı taksit kampanyası ile 4 taksit hariç 2,3,5,6,7 taksitli işlemlerde ise +2 taksit şeklinde sunulacaktır. Paraf kredi kartları, Parafly, Paraf Genç ile sanal ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari kartlar, debit kartlar, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.Ticari kartlar ile azami 8 taksit yapılabilmektedir. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Bonus’a özel +3 taksit!

  1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında bireysel kartlarda 1.500 TL ve üzeri 3 ile 6 arası taksitli satışlarda +3 taksit kampanyası uygulanacaktır. Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA, Shop&Fly kredi kartı, American Express, Deniz Bonus, Garanti BBVA Bireysel Sanal kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlar ile 100.000 TL ye kadar olan işlemlerde maksimum 3 taksit yapılabilir, 100.000 TL üzerindeki işlemlere tek çekim olarak devam edilebilecektir. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Bankkart’a özel +3 taksit!

  1-30 Eylül tarihleri arasında Ziraat Bankası Bankkart üye işyerlerinden yapılan 300 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyası ile beyaz eşya sektöründeki üye işyerlerinde; 300 TL ve üzeri 2-6 taksitli işlemlere +3 taksit seçeneği sunulacaktır. Kampanya telekomünikasyon ve elektronik eşya alışverişleri için geçerli olmayıp, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanamayacaktır. Kampanyaya Bireysel ve Ticari kartlar ile sanal ve fiziki POS’lardan yapılan işlemler dahildir. Yasal mevzuat gereği, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • World’e özel +3 taksit!

  13-30 Eylül tarihleri arasında Bireysel Worldcard ile 1000 TL üzeri 3-6 arası taksitli işlemlere +3 ek taksit sunulacaktır. Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir. Ticari kartlar için geçerli azami taksit sayısı 3 taksit olarak sınırlandırılmıştır.


 •  

  CardFinans’a özel +3 taksit!

  1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri 2-3-4-5 ve 6   taksitli alışverişlerde +3 taksit imkanı sunulacaktır. Artı Kampanya harici CardFinans Fix, Ticari Kartlar, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. Ticari Kartlar 6 taksitle sınırlıdır. Artı taksit kampanyalarına dahil değildir. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir. Ticari kartlar için geçerli azami taksit sayısı 3 taksit olarak sınırlandırılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri:

Regal Mağazalarında Garanti Bankası (Bonus), İşbankası (Maximum), Akbank (Axess), Yapı Kredi Bankası (Worldcard), Finans Bank (CardFinans), HSBC (Advantage), Halkbanksı (Paraf) Kredi Kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Regal Mağazalarındaki Kredi Kartı kampanyalarımızın tüm detaylarına aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz kartınızın kampanyalarımız dahilinde olup olmadığını açıklamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.
Kredi Kartı Kampanya detayları için tıklayınız
.
allinone-cdn-tusla regal-close-icon