ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTI İLE SATIN ALMA KOŞULLARI

 • Maximum'a özel +4 taksit!

  1-31 Mart 2024 tarihleri arasında bireysel nitelikli kredi kartları ile tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlerde ilave 3 taksit imkanı; 3-4-5 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit imkanı sağlanacaktır. Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard ve ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ticari Kredi Kartları, Maximum Aidatsız Kredi Kartı, Aidatsız İş'te Üniversiteli kredi kartı, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, MaxiPuan kullanılarak ve Maximum Fırsat ile yapılan işlemler dahil değildir.Ticari kartlar için geçerli azami taksit sayısı 12 taksit olarak sınırlandırılmıştır. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Axess' özel +6 taksit!

  1-31 Mart 2024 döneminde Axess üye işyerlerinde “2 taksitte +2 taksit, 3 taksitte +6 taksit, 4-5 taksitli işlemlerde ise +4 taksit uygulanacaktır. Kampanyada +2 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 2 taksitli işlemlerde, + 6 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 3 taksitli işlemlerde, +4 Taksit imkanı 200 TL ve üzeri vade farksız 4-5 taksitli işlemlerde geçerlidir. Artı taksit uygulaması ile yapılacak taksit sayısı azami 9 taksittir. Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlarla en fazla 18 taksit yapılabilmektedir. Bank’O Card Axess için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek en fazla 12 taksit olarak uygulanabilir. Free kart için artı taksit kampanyasına katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Paraf’a özel +2 taksit!

  1-31 Mart 2024 tarihleri arasında Bireysel kredi kartları ile Beyaz Eşya sektöründeki Paraf üye işyerlerinden yapılan 1000 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Beyaz eşya ve elektronik sektöründeki işyerlerinde artı taksit kampanyası ile 4 taksit hariç 2,3,5,6,7 taksitli işlemlerde ise +2 taksit şeklinde sunulacaktır. Paraf kredi kartları, Parafly, Paraf Genç ile sanal ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari kartlar, debit kartlar, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlar ile azami 8 taksit yapılabilmektedir. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Bonus’a özel +4 taksit!

  1-31 Mart 2024 tarihleri arasında bireysel kartlarda 1.500 TL ve üzeri 3 ile 5 arası taksitli satışlarda +4 taksit kampanyası uygulanacaktır. Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA, Shop&Fly kredi kartı, American Express, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti BBVA Bireysel Sanal kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Türkiye Finans Happy Business Card, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlar (Troy hariç) ile olan işlemlerde maksimum 6 taksit yapılabilir. TROY Ticari kartlar ile olan işlemlerde maksimum 8 taksit yapılabilir. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • Bankkart’a özel +4 taksit!

  1-31 Mart 2024 tarihleri arasında Ziraat Bankası Bankkart üye işyerlerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyası ile beyaz eşya sektöründeki üye işyerlerinde; 2 ve 3 taksitli işlemlerde +4 taksit seçeneği sunulacaktır. Kampanya telekomünikasyon ve elektronik eşya alışverişleri için geçerli olmayıp, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanamayacaktır. Kampanyaya Bireysel ve Ticari kartlar ile sanal ve fiziki POS’lardan yapılan işlemler dahildir. Yasal mevzuat gereği,  elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir.

 • World’e özel +4 taksit!

  1-31 Mart 2024 tarihleri arasında Bireysel Worldcard ile 1000 TL üzeri 3-5 arası taksitli işlemlere +4 ek taksit sunulacaktır. Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Yapı Kredi Bireysel Worldcard işlemleri dahildir ancak World EKO kartlar ek taksit alamazlar. Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir. Ticari kartlar için geçerli azami taksit sayısı 3 taksit olarak sınırlandırılmıştır.


 •  

  CardFinans’a özel +3 taksit!

  1-31 Mart 2024 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ile yapılacak 1000 TL ve üzeri 2-3-4-5 ve 6   taksitli alışverişlerde +3 taksit imkanı sunulacaktır. Artı Kampanya harici CardFinans Fix, Ticari Kartlar, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. Ticari Kartlar 6 taksitle sınırlıdır, artı taksit kampanyalarına dahil değildir. Ticari Kartlar 6 taksitle sınırlıdır. Artı taksit kampanyalarına dahil değildir.Yasal mevzuat gereği, telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanmamakta, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay taksit uygulanabilmektedir. Ticari kartlar için geçerli azami taksit sayısı 3 taksit olarak sınırlandırılmıştır.

Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri:

Regal Mağazalarında Garanti Bankası (Bonus), İşbankası (Maximum), Akbank (Axess), Yapı Kredi Bankası (Worldcard), Finans Bank (CardFinans), HSBC (Advantage), Halkbanksı (Paraf) Kredi Kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Regal Mağazalarındaki Kredi Kartı kampanyalarımızın tüm detaylarına aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz kartınızın kampanyalarımız dahilinde olup olmadığını açıklamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.
Kredi Kartı Kampanya detayları için tıklayınız
.
allinone-cdn-tusla regal-close-icon