KULLANIM KOŞULLARI

İşbu web sitesindeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, Vestel Ticaret A.Ş.'ye ve , Vestel Ticaret A.Ş’nin de yer aldığı Zorlu Holding grubu içinde yer alan diğer şirketlere aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Regal için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksinizin değiştirilebilir.

Regal, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/ veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri Regal'in bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak Kullanıcı’ya bağlıdır.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek Vestel'e bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve Regal'in herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Regal web sitesi ile yazılı, görsel veya sessel veri (fotoğraf, video, ses kaydı vs.) paylaşan kullanıcılar,
Türk Ceza Kanunu, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar
Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve diğer ilgili mevzuat uyarınca suç teşkil edecek eylemlerden ve paylaşımlardan kaçınacağını, kamu düzenine, ahlaka, 3. şahısların maddi manevi haklarına zarar verecek paylaşımlarda bulunmayacağını, aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul ve taahhüt etmektedir.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.regal-tr.com, bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik
yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir
ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek Regal ve/veya grup şirketleri ile 3.şahısların
zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

Regal-tr.com adresine üye olmak için kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıclar; Regal ve bağlı olduğu
diğer Zorlu Grubu şirketleri tarafından kişisel bilgilerinin kullanılarak her türlü yeniliklerinden,
promosyonlarından, kampanyalarından, sadakat projelerinden, iş birlikteliklerinden, reklamlarından, mağaza açılışlarından, ürünlerinden, hizmetlerinden ve iletişim faaliyetleri hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.

www.regal-tr.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz kişisel bilgiler, Vestel Ticaret A.Ş. ve aynı
grup içinde yer aldığı diğer Zorlu Grubu şirketleri tarafından kullanılmasına , işlenmesine ,
saklanmasına 3. şahıslarla paylaşılmasına , anonimleştirilmesine muvafakat etmiş bulunmaktasınız.

www.regal-tr.com adresine üye olmak için girdiğiniz bilgiler www.regal-tr.com alan adı altında devam etmektedir. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza onayınız sonrasında gönderilebilir. İzinli pazarlama mesajlarından çıkış yapabilmeniz için; profil sayfası altında bilgilerimi güncelle bölümünde yer alan "Kampanya ve fırsatlardan e-posta ile
haberdar olmak istiyorum." kutucuğunda bulunan işareti kaldırmanız gerekmektedir. www.regal-
tr.com sitesine giriş yapan kullanıcımız, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir.

Yukarıda yazan hususları okudum anladım ve yükümlülüklerime uygun şekilde hareket edeceğimi
taahhüt ederim. Aksi takdirde Regal’in uğrayacağı tüm zararı ödeyeceğimi kabul ve taahhüt ederim.
allinone-cdn-tusla regal-close-icon