4 Mart - 31 Mayıs

Kampanya Geçerlilik Tarihi

REGAL ÇAMAŞIR MAKİNELERİNİN KİRLİ ÇAMAŞIRLARA AMASI YOK ÜSTÜNE ÜSTLÜK BİR YILLIK OMO’SU VAR!

Regal'den 10 kg ve üzeri çamaşır makinesi alanlara 1 Yıllık OMO toz deterjan HEDİYE!
 

Kampanya 4 Mart – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Regal Yetkili Satıcılarından ya da regal-tr.com’dan alınan ve 7 Haziran 2022 tarihine kadar montajı yapılan 10 kg ve üzeri Regal Çamaşır Makinelerinde geçerlidir. Ürünün montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 14 Haziran 2022 tarihine kadar www.regal-tr.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra toplam bedeli 330 TL olan 3 adet OMO Active Renkliler 9 kg Toz Deterjan başvuru formunda belirttiğiniz adresinize teslim edilecektir.


Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız!

Hemen başvurmak için tıklayınız!


Teslimatla ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 789 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Kargo teslim rotası dışında ikamet eden tüketiciler hediyelerini seçili ürünlerini satın aldıkları Regal Yetkili satıcısından temin etmelidirler. Hediye paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

3 adet OMO Active Renkliler 9 kg Toz Deterjan’ın 1 Mart 2022 tarihi itibariyle vergiler dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1 Adet: 110 TL, toplam 330 TL’dir. *IPSOS Hane Halkı Paneli 2021 Ocak- Aralık döneminde hanelerin satın aldığı çamaşır deterjanları incelendiğinde, toz deterjan kategorisinde ortalama bir hane 26.5 kg satın alım gerçekleştirdi. Kampanyadaki Regal Çamaşır Makinesi ürünleri stoklarla sınırlıdır. Hediye “1 yıllık OMO” stok adedi 2000’dir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik yapma veya iptal etme hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir. Mücbir Sebep halleri saklıdır. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları regal-tr.com’dadır.