“Gerçek Regal Android TV ile Neler Yapılır Neler

Google lisanslı yeni nesil Android TV işletim sistemine sahip Regal Android TV’ler binlerce uygulama ve oyunu erişiminize sunuyor. Android TV’nin son derece şık arayüzü ile üstün kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarın.Zengin içerik dünyası ile 5000’den fazla uygulama ve oyuna erişim ve Netflix & Youtube’a hızlı erişim imkanı sunuyor.

Dolby Vision ve Dolby Audio teknolojileri ile film endüstrisi tarafından kullanılan sinema kalitesinde mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunuyor.

- Sesli Komut Özelliği : Sesli komut özelliği sayesinde sesinizle Regal Android TV’nizde rahatça arama yapabilirsiniz, ayrıca istediğiniz gibi TV’nizi kontrol edebilirsiniz.

- Chromecast built-in: Chromecast built-in özelliği sayesinde istediğiniz görüntü ve uygulamayı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan Regal Android TV’nize yansıtabilirsiniz.

- Google Play Store: Regal Android TV sayesinde, Google Play’in sınırsız içerik dünyasını deneyimleyebilir, güncellenen uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Android TV, Google LLC'nin ticari markasıdır. “

Regal Android TV ürünleri için tıklayınız!

 

Regal Android televizyonlarda 65R754UA9, 55R7540U ve 49R7540U haricindeki modellerde sesli komut kumandası bulunmamaktadır. Sesli komut kumandanızı Regal yetkili servislerinden ücretli olarak temin edebilirsiniz. Akıllı telefonunuza App Store veya Google Play uygulama marketlerinden Android TV uygulamasını indirerek TV’nizi kolaylıkla telefonunuzdan yönetebilirsiniz.