Tam Çeyizinize Layık Kampanya!

Regal'den Kar Önleme Sistemi, No-frost ve No-frost kombi buzdolabı, 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi ve 3 program ve üzeri bulaşık makinesini birlikte alanlara; 750 TL Değerinde Pierre Cardin 7 Parça Granit Tencere Seti Hediye!

Kampanya 18 Mart 2019 – 18 Eylül 2019 tarihleri arasında Regal Yetkili Satıcılarından alınan ve 22 Eylül tarihine kadar montajı yapılan Regal markalı Kar Önleme Sistemi, No-Frost ve No-Frost Kombi Buzdolabı , 3 Program ve üstü Bulaşık Makinesi ve 7 kg ve üstü Çamaşır Makinesi ürünlerinin birlikte satın alımlarında geçerlidir. Seçili buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi ürünlerinin birlikte montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 30 Eylül 2019 tarihine kadar www.regal-tr.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra, 7 Parça Pierre Cardin Granit Tencere Seti başvuru formunda belirttiğiniz adresinize teslim edilecektir.

Teslimatla ilgili bilgi talep edilmesi durumunda, haftaiçi 09:30 – 18:00 saatleri arasında 0212 – 274 45 40 numaralı destek hattından tüketicilere bilgi sağlanacaktır. Ulaşılamaması durumunda Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir.Kargo teslim rotası dışında ikamet eden tüketiciler hediyelerini seçili ürünlerini satın aldıkları Regal Yetkili satıcısından temin etmelidirler. Hediye paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Pierre Cardin 7 Parça Granit Tencere Seti’nin tavsiye edilen perakende fiyatı 750 TL’dir. Hediye granit tencere seti adeti 480’dir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A.Ş.'ye aittir.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız.

Hemen başvurmak için tıklayınız.