Regal’de Çeyiz Kampanyası Başlıyor! Regal’den seçili 2 ürün alımı yapanlara 600 TL değerinde P&G Bakım Paketi hediye!

Regal’de Çeyiz Kampanyası Başlıyor! Regal’den seçili 2 ürün alımı yapanlara 600 TL değerinde P&G Bakım Paketi hediye! Buzdolabı yanında seçili bulaşık makinesi/çamaşır makinesi/ankastre fırın veya LCD TV ürünlerinden birinden alım yapanlara hediye paketi kargo ile gönderilecektir.


Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız.


Hemen başvurmak için tıklayınız.


P&G hediye paketi içeriği için tıklayınız.


Kampanya 9 Mayıs-31 Temmuz tarihleri arasında kampanyaya katılan Regal Yetkili Satıcılarından veya www.regal-tr.com’dan  alınan ve 7 Ağustos 2020 tarihine kadar montajı yapılan seçili buzdolabı ile birlikte alınan seçili bulaşık makinesi/çamaşır makinesi/ankastre fırın veya LCD TV geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için buzdolabı ile birlikte diğer ürün gruplarından 1 adet ürün alımı yapılması gerekmektedir. Kampanya katılım hakkı kazanmak için Regal Yetkili Servisi tarafından tüm ürünlerin en fazla 1 hafta arayla montajının yapılması koşulu aranmaktadır.  Ürünlerin montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 14 Ağustos 2020 tarihine kadar www.regal-tr.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. SMS gönderimleri 15 Mayıs 2020de başlayacaktır.Başvuru formu doldurulduktan sonra 600 TL değerinde P&G Bakım Paketi başvuru formunda belirttiğiniz adresinize teslim edilecektir. Adreste bulunulmaması nedeniyle yapılamayan teslimatlar için tekrar gönderim gerçekleştirilmeyecektir.  Yurtiçi Kargo teslim rotası dışında ikamet eden tüketiciler hediyelerini ürünlerini satın aldıkları Regal Yetkili satıcısından temin etmelidirler. Hediye paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir. 


Kampanyanın geçerli olabilmesi için 2 ürün kurulumu en fazla bir hafta arayla gerçekleşmelidir. 2 üründen biri seçili buzdolaplarından olmak koşulu ile diğer ürün seçili bulaşık makinesi/çamaşır makinesi/ankastre fırın veya LCD TV ürünlerinden biri olabilir. P&G’nin paketteki ürünler için tavsiye edilen perakende satış fiyatı toplamı 600,00-TL’dir. Tavsiye raf fiyatı esas alınarak hesaplanmıştır. Fiyatlandırma ve promosyon ile ilgili nihai karar perakendeciye aittir. Ürünlerin montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 14 Ağustos 2020 tarihine kadar www.regal-tr.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketicilere başvuru formu doldurularak iletildikten sonra teslim edilecektir. Kampanyadaki Regal ürünleri stoklarla sınırlıdır. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Hediye “P&G Bakım Paketi” stok adedi 1000’dir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.