Regal'den 9 kg ve üstü çamaşır makinesi alana 1 YILLIK ARIEL toz deterjan HEDİYE ediyoruz!

Kampanyaya kayıt formu için tıklayınız


Kampanya dahil ürünleri incelemek için tıklayınız.


Kampanyamız 1-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Regal Yetkili Satıcılarından ve regal-tr.com’dan alınan ve 7 Haziran tarihine kadar montajı yapılan 9 kg ve üzeri Regal Çamaşır Makinelerinde geçerlidir. Ürünün montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 14 Haziran 2020 tarihine kadar www.regal-tr.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra 5 adet Ariel Febreze Parlak Renkler 5 Kg Toz Deterjan başvuru formunda belirttiğiniz adresinize teslim edilecektir. Kargo teslim rotası dışında ikamet eden tüketiciler hediyelerini Çamaşır Makineleri’ni satın aldıkları Regal Yetkili satıcısından temin etmelidirler. Hediye paketinin ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 1 ay süre ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.


Kampanya stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A.Ş.'ye aittir.


Kampanya 1-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Regal Yetkili Satıcılarından alınan ve 7 Haziran 2020 tarihine kadar montajı yapılan 9 kg ve üstü Regal Çamaşır Makinelerinde geçerlidir. 5 adet Ariel Febreze Parlak Renkler 5 Kg Toz Deterjan, ürün (kısaca ARIEL) makinenin montajı sonrası gönderilen SMS kurulum kodu ile, 14 Haziran 2020 tarihine kadar www.regal-tr.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketicilere başvuru formu doldurulduktan sonra teslim edilecektir. 5 adet Ariel Febreze Parlak Renkler 5 Kg Toz Deterjan (Vergiler dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1 Adet: 44,9 TL, toplam 224,5 TL) *IPSOS Hane Halkı Paneli 2018-2019 verilerine göre tüketicinin 1 yıllık Ariel toz çamaşır deterjanı tüketimi 25.2 kg. Kampanyadaki Regal Çamaşır Makinesi ürünleri stoklarla sınırlıdır. Hediye “1 yıllık ARIEL” stok adedi 1200’dür. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.